mgr inż. arch. Małgorzata Mercik – May

Prezes firmy ARCADA

Poznanianka od wielu pokoleń. Absolwentka Marcinka – 1 Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu. Ukończyła Politechnikę Poznańską kierunek Architektury i Urbanistyki.
Pracowała w Wydziale Urbanistyki i Architektury w Urzędzie Miejskim w Poznaniu. Uzyskała uprawnienia budowlane w roku 1994 i została wpisana na listę Członków Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP. W roku 1996 założyła własną firmę, która do dzisiaj prosperuje na rynku wielkopolskim. Członek zarządu SARP Poznań. Mama trójki dzieci.
Licencjonowany Coach ICC.

mgr inż. arch. Małgorzata Matusiewicz

Ukończyła Politechnikę Poznańską. Uzyskała uprawnienia budowlane i została wpisana na listę Członków Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP. Wiele lat prowadziła własną działalność projektową. W latach 1991-2001 kierownik oddziału Stare Miasto w wydziale Urbanistyki i Architektury w Poznaniu. Posiada duże doświadczenie w zakresie interpretacji prawa budowlanego, administracyjnego oraz zagospodarowania przestrzennego. Pełni funkcje doradcze i prowadzi audyty dokumentacji. Wieloletnią pasją jest tango jako forma wyrażania siebie i umiejętność budowania relacji.
W Arcadzie od 2016.

mgr Barbara Aouni

W Arcadzie od 2000.
Prawa ręka pani prezes zarządu. Zarządza organizacją administracyjną biura.